English

Licznik odwiedzin

1317851
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
94
112
206
1313983
11395
10254
1317851

Wiosna Riders 2023 - zaproszenie

Utworzono: 30 marzec 2023
Łukasz Nysztal Odsłony: 1766

XIV Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Adwokatów WIOSNA RIDERS
XII Ogólnopolski Rajd Rowerowy Adwokatów WIOSNA BIKES
i XXI rajd rowerowo-motocyklowo-pieszy Izby Adwokackiej w Lublinie!
Termin:  8 do 11 czerwca 2023 roku
Lokalizacja: Kazimierz Dolny nad Wisłą - Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich
 
Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie, Dziekan ORA w Lublinie, adwokat Bartosz Przeciechowski, adwokat Stanisław Estreich - Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA, Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej i Organizatorzy - adwokat Małgorzata Banach - Komandor Rajdu i adwokat Paweł Suskiewicz - Komandor Rajdu, serdecznie zapraszają do Kazimierza Dolnego nad Wisłą od 8 do 11 czerwca
2023 roku do udziału w:
- XIV Ogólnopolskim Zlocie Motocyklowym Adwokatów WIOSNA RIDERS
- XII Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowym Adwokatów WIOSNA BIKES
- XXI Rajdzie rowerowo-motocyklowo-pieszym Izby Adwokackiej w Lublinie
Tego roku będzie nas gościł Dom Pracy Twórczej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, który dysponuje dobrze wyposażonymi, komfortowymi dwu i trzyosobowymi pokojami. Gospodarze gwarantują atmosferę szczerej gościnności, gdzie każdy Rajdowiec znajdzie chwilę wytchnienia.
 
Zakwaterowanie do poszczególnych pokoi będzie dokonywane tylko przez organizatorów w zależności od terminów i ilości zgłoszonych uczestników. Decydować będzie kolejność zgłoszeń wraz z opłatą.
 
Zgłoszenia wraz z dokonanymi wpłatami należy przesłać Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W razie pytań prosimy o kontakt z Komandorami Rajdu tj. adwokat Małgorzatą Banach tel. 600-340-275 i adwokatem Pawłem Suskiewiczem tel.: 728-828-995. 
 
Informujemy Państwa, że koszt uczestnictwa w imprezie wynegocjowany specjalnie dla naszej grupy, mimo znacznego od dwóch lat wzrostu cen, obejmujący 3 noclegi we wspomnianym wyżej hotelu ze wspaniałą lokalizacją, ze śniadaniami w formie bufetu, wynosi 850 zł od osoby i zawiera także:
- dwie kolacje grillowe z udziałem DJa,
- uroczysty bal Dziekańsko-Komandorski z udziałem DJa,
- ubezpieczenie NNW,
- upominki rajdowe,
- poczęstunek i atrakcje na trasach rajdu, w tym degustacja win polskich w Winnicy
Wieczorków Winny Zakątek w Rzeczycy k. Kazimierza Dolnego,
- zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem w sobotę,
- udział w szkoleniu zawodowym.
Szczegółowa tematyka szkolenia podana będzie w późniejszym terminie. Za udział w szkoleniu uczestnicy otrzymają 6 pkt wymaganych regulaminem NRA.
 
Wpłatę należy dokonać na konto Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie
nr 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010
z dopiskiem „Kazimierz 2023” do dnia 26 maja 2023 roku.
 
Gospodarze Rajdu i szkolenia zawodowego gwarantują uczestnikom piękne krajobrazy, miły i przyjazny klimat, odpowiedni standard, znakomite warunki do odpoczynku, aktywnego wypoczynku i uprawiania innych sportów niż kolarstwo, a nadto udział w atrakcyjnym szkoleniu zawodowym. Kazimierz Dolny to tętniące życiem, piękne
miasteczko – pełne galerii, kafejek, ogródków kawiarnianych i restauracji ulokowanych w klimatycznych miejscach.
 
W tych trudnych czasach kwestia konsolidacji naszego samorządu zawodowego nabiera szczególnego znaczenia. Należy podkreślić, iż takie wydarzenia wybitnie służą pełnej integracji środowiska adwokackiego, są polem wymiany poglądów i doświadczeń poszczególnych adwokatów i aplikantów adwokackich oraz wspaniale łączą funkcję edukacyjną z rekreacyjno-sportową. Przebieg poszczególnych odcinków i tras rowerowych, motocyklowych lub pieszych może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i szczegółowo będzie
przedstawiony przy inauguracji rajdu.
 
Organizatorzy proponują dodatkowo przejazd grupy rowerowej z Lublina do Kazimierza Dolnego w czwartek 8 czerwca 2023 roku /Boże Ciało/ o godz. 11. Prosimy o zaznaczenie tego dla osób chętnych w formularzy zgłoszenia, gdyż musi zostać zorganizowany transport bagaży tych uczestników z Lublina do Kazimierza Dolnego. Serdecznie zapraszamy!
 
/-/ Adw. Stanisław Estreich
/-/ Adw. Bartosz Przeciechowski