English

Licznik odwiedzin

942725
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
15
199
871
938161
7381
21344
942725

Zaproszenie na XII Bieszczadzki Rajd

Utworzono: 10 lipiec 2019
Łukasz Nysztal Odsłony: 3511

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XII Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 10 – 13 października 2019 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku. Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.
W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będą „PIRACI Z KARAIBÓW”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje. 
 
W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy odwiedzić Wysokie Bieszczady z malowniczym kościółkiem w Łopience oraz wieżą widokową na szczycie Korbani, idąc śladami ekipy filmowej serialu „Wataha”. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.
 
Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.
 
Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 680 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia.
    
Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 15 września 2019 r.
Wpłaty należy dokonać na nr konta:
Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas
Berezka 68
38-610 Polańczyk
Bank PBS  69 8642 1012 2003 1207 5485 0002
 
W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 10 – 13.10.2019” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.
 
W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 15 września 2019 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.
 
Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W innym przypadku, wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.
 
 
Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.
Formularz zgłoszenia wraz z kopią dowodu wpłaty oraz formularzem zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. – w terminie do dnia 15 września 2019 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.
 
 
W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.
 
 
Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
 
Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.
 
Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.
 
 
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Za Komitet Organizacyjny 
Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej - adw. Władysław Finiewicz                                             
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA - adw. Stanisław Estreich                     
Komandor Rajdu - adw. Paweł Surmacz