English

Licznik odwiedzin

1263966
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
18
417
2617
1254442
435
14935
1263966

Konferencja KMAP 2020

Utworzono: 06 marzec 2020
Łukasz Nysztal Odsłony: 4832

Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej, Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej (NRA), Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie serdecznie zapraszają adwokatów i aplikantów adwokackich - motocyklistów na doroczną Konferencję Klubu Motocyklowego Adwokatury Polskiej przy NRA połączoną ze szkoleniem motocyklowym. Impreza odbędzie się w Lublinie w dniach 24-26 kwietnia 2020 r. 
Więcej informacji w sprawie przełożenia terminu Konferecji tutaj: http://kmapadwokatura.pl/aktualnosci/95-wr-przelozone.html
 
W ramach konferencji w dniu 24 kwietnia planowana jest kolacja dla członków i sympatyków KMAP w Restauracji Trzy Romanse, znajdującej się w Hotelu "Wieniawski" w Lublinie przy ul. Sądowej 6. 
Dopełnieniem spotkania będzie możliwość udziału w imprezie integracyjnej lubelskich adwokatów organizowanej przez Kolektyw Koleżeński w godzinach wieczornych (i późnonocnych) w Klubie "Piękna Pszczoła". 
 
W dniu 25 kwietnia w godzinach przedpołudniowych w siedzibie KPAM w Lublinie przy Al. Racławickich 8 odbędzie się zebranie członków i sympatyków Klubu. Po zebraniu na godz. 12 zapraszamy na tor ODTJ Lublin przy ulicy Grygowej 32 w Lublinie.
W programie szkolenia przewidziano:
1.Omówienie teorii i zadań praktycznych.
2. Zapoznanie uczestników z zasadami poruszania się po obiekcie.
3. Pozycję na motocyklu, ze szczególnym naciskiem na pozycję w zakręcie-jazda po okręgu.
4. Rozgrzewkę-manewry przy małych prędkościach (balansowanie na progu równowagi, szczególnie istotna umiejętność przy manewrach w miejskim ruchu drogowym);
5. Symulację sytuacji awaryjnych (awaryjne hamowanie, omijanie przeszkody ze świadomym wykorzystaniem przeciwskrętu)
6. Dynamiczną jazdę w zakręcie (kontrola gazu w zakręcie, prawidłowy tor jazdy w zakręcie oraz serii zakrętów, prowadzenie wzrokiem, przeciwskręt).
7.Manewry uliczne (przeszkody i zadania do pokonania na nitce toru)
8.Jazda " torowa " i wykorzystanie nabytych umiejętności - BARDZO DUŻO JAZDY wiec zatankujcie moto do pełna !!!
Trening prowadzić będą PROFESJONALNI instruktorzy sportów motocyklowych z „Moto Sekcji” (byli zawodnicy, Mistrzowie Polski i Reprezentanci Kadry Narodowej w sportach motocyklowych ).
Organizator zapewnia profesjonalizm i miłą atmosferę podczas treningu :).
 
Motocykle do testów dla uczestników, którzy chcieliby odbyć jazdy testowe po torze zapewni Dealer BMW Best Auto Lublin . Po szkoleniu przewidziane wspólne wieczorne "zwiedzanie" uroczej lubelskiej Starówki. W niedzielę 26 kwietnia motocyklowa przejażdżka uczestników do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. 
 
Cena udziału w konferencji dzięki dofinansowaniu z NRA wynosi jedynie 180 zł za udział w kolacji i szkoleniu. Udział w samej kolacji lub samym szkoleniu to koszt 130 zł od osoby. Wpłat należy dokonać na rachunek bankowy prowadzony dla KMAP o numerze: 24 1020 3150 0000 3502 0111 8983. 
 
Dla uczestników konferencji hotel "Wieniawski" (https://www.hotelwieniawski.pl/) przygotował ofertę noclegów na preferencyjnych warunkach. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o kontakt z organizatorem.
Więcej szczegółów w kontakcie telefonicznym z adw. Małgorzatą Banach pod nr tel. +48 600 340 275 lub adw. Maciejem Chorągiewiczem 601 149 997.
 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej imprezie. Zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „Szkolenie motocyklowe” do dnia 10 kwietnia 2020 roku . Ilość miejsc na szkoleniu ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.