English

Licznik odwiedzin

1303025
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
237
279
1061
1298027
6823
7956
1303025

Zaproszenie na X Bieszczadzki Rajd

Utworzono: 19 lipiec 2017
Łukasz Nysztal Odsłony: 9090

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie, Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na X Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 05 – 08 października 2017 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku.
Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.  
 
W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem będzie „MUZYKA FILMOWA”. Każdy z uczestników będzie mógł poczuć się jak gwiazda filmowa i wcielić się w ulubioną postać z „wielkiego ekranu”. Mile widziane będą odpowiednie stroje. 
W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy, po drodze, odwiedzić Muczniańskie Żubry, torfowiska wysokie w Tarnawie, by finalnie wyruszyć na wyprawę do źródeł Sanu, a dla ambitnych, przewidziana będzie trasa w Wysokie Bieszczadzkie Połoniny. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.
Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.  
 
Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 650 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. 
 
Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 8 września 2017 r. 
Wpłaty należy dokonać na nr konta: 
Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure
PKO BP 
52 1020 2980 0000 2102 0018 0463
W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 05 - 08.10.2017” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty. 
 
W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 8 września 2017 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.  
Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.
 
Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia. 
Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w terminie do dnia 8 września 2017 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).
Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.
W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu startowego.
Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512  293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  
Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.  
Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych. 
 
 
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
Za Komitet Organizacyjny
Wicedziekan  Okręgowej Rady Adwokackiej  adw. Władysław Finiewicz
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy NRA adw. Stanisław Estreich
Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz