English

Licznik odwiedzin

1317853
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
96
112
208
1313983
11397
10254
1317853

Wiosna Riders 2018 - zaproszenie!

Utworzono: 01 kwiecień 2018
Łukasz Nysztal Odsłony: 8759

X Zlot Motocyklowy Adwokatów Wiosna Riders, VIII Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów Wiosna Bike
Szklarska Poręba w dniach 17-20 maja 2018 r.
 
Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zapraszają Państwa na X Jubileuszowy Zlot Motocyklowy Adwokatów Wiosna Riders oraz VIII Rajd Rowerowo-Pieszy Adwokatów Wiosna Bike, które odbędą się w Szklarskiej Porębie w dniach 17-20 maja 2018 r.
 
Równolegle do imprezy odbywać się będzie szkolenie zawodowe Izby Adwokackiej w Wałbrzychu w ramach którego uczestnicy za dopłatą 50 zł (koszt w tej wysokości wyłącznie dla uczestników Wiosna Riders / Wiosna Bike)na rachunek ORA Wałbrzych będą mieli możliwość zdobycia kompletu punktów szkoleniowych. 
Siedzibą Mistrzostw będzie hotel Blue Mountain Resort – otwarty w lipcu 2017 r. komfortowy kompleks apartamentowy stworzony z myślą o rodzinnym wypoczynku. Jest to hotel z Aquaparkiem i bogatą infrastrukturą składający się z przestronnych apartamentów z aneksem kuchennym i balkonem. Centrum życia towarzyskiego stanowią dwie najniższe kondygnacje budynków, na których znajdują się: 2 restauracje, bar, klub nocny, pub, strefa piękna i relaksu, sala fitness, siłownia, sala zabaw dla dzieci, sala gier i zabaw, a także Aquapark z basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz strefą Wellness i SPA.W tym roku był on siedzibą XXXV Narciarskich Mistrzostw Adwokatury a uczestnicy bardzo chwalili standard hotelu oraz dostępne atrakcje. Więcej informacji znajdziecie Państwo na www.blue-mountain-resort.pl
Zlot i Rajd odbywać się będą w roku jubileuszowym 100-lecia Adwokatury Polskiej. Z tej okazji organizatorzy przygotowują specjalną oprawę wydarzenia, której zwieńczeniem będzie odsłonięcie tablicy pamiątkowej 100-lecia Odrodzonej Adwokatury Polskiej. Zorganizowany zostanie również punktowany Rajd Motocyklowo-Rowerowo-Pieszy z okazji 100-lecia Odrodzonej Adwokatury. 
Uczestnicy Zlotu Motocyklowego w piątek wyruszą malowniczą trasą wokół Izerów i Karkonoszy, odwiedzając kurorty po polskiej i czeskiej stronie. Wybraliśmy wijące się serpentyny z przepięknymi widokami. Odwiedzimy Świeradów Zdrój, przejedziemy przepiękną górską trasą w poprzek czeskich Izerów, zajrzymy do SpindlerowegoMlyna i Jańskich Łaźni, wjedziemy koleją gondolową na Śnieżkę, odwiedzimy zabytkowy klasztor w Krzeszowie i zjemy obiad w Karpaczu. W tym czasie grupa rowerowa odwiedzi Jakuszyce, wypije herbatę w Schronisku Orle, zajrzy do czeskiej Izerki, spróbuje pysznych naleśników w Chatce Górzystów i skończy wycieczkę w Świeradowie Zdroju. Grupa turystów pieszych ruszy spod hotelu wprost do Schroniska Pod Łabskim Szczytem, zajrzy do Śnieżnych Kotłów, odwiedzi źródła Łaby, zje pyszny obiad w Schronisku na Szrenicy i zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie przy Wodospadzie Kamieńczyka. 
W sobotę, tradycyjnie już motocykliści odwiedzą dzieci z Domu Dziecka w Szklarskiej Porębie. W tym czasierowerzyści i turyści piesi zwiedzą Szklarską Porębę, odwiedzając punkty widokowe, wodospady i domy karkonoskich artystów. Później wybierzemy się wszyscy (piesi i rowerzyści autokarem) do Zamku Książ w Wałbrzychu. Motocykliści pokręcą się również na trasach pod Strzelińcem i Górami Sowimi.
Aby podkreślić jubileuszowy charakter wydarzenia, zaplanowaliśmy na piątek 18 maja 2018 r. uroczystą kolację, przy muzyce sprawdzonego już w trakcie Narciarskich Mistrzostw Adwokatury zespołu muzycznegoCocons Club grającego covery najpopularniejszych światowych artystów. Oprócz tego w czwartek na powitanie spotkamy się na dyskotece przy muzyce jeleniogórskiej DJ-ki Ani Waraszko, która nie tylko puszcza muzykę, ale również przepięknie śpiewa. Na zakończenie zlotu zapraszamy na plenerowy koncert rockowy przy okazji kolacji grillowej. 
Koszt udziału w Zlocie i Rajdzieoraz zamieszkania w Blue Mountain Resort w pokoju dwuosobowym wynosi 700,00 zł i obejmuje pobyt w dwuosobowym apartamencie o podwyższonym standardzie od obiadokolacji w dniu 17 maja 2018 r. do śniadania w niedzielę 20 maja 2018 r. W cenie mieszczą się okolicznościowe pamiątki, śniadania, obiadokolacja w czwartek 17 maja 2018 r., uroczysta kolacja w piątek oraz kolacja grillową w sobotę. Koszt pobytu obejmuje również wstęp do Aquqparku z wyłączeniem niektórych płatnych usług SPA. Koszt pobytu w apartamencie 1 osobowym wynosi 890 zł.
Termin zgłoszeń na Mistrzostwa upływa 30kwietnia 2018 r.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wstrzymania przyjmowania zgłoszeń po wyczerpaniu się limitu 130 osób. Po tym terminie zgłoszenia uzależnione będą od konieczności potwierdzenia przez uczestnika wolnych miejsc w Hotelu. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie w tym terminie wpisowego w kwocie 500 zł (700 zł za apartament jednoosobowy) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do wiadomości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Druga rata musi być wpłacona do dnia 10 maja 2018 r. Brak wpłaty drugiej raty do dnia 10 maja 2018 r. traktowany będzie jako rezygnacja z udziału w imprezie i łączyć się będzie z przepadkiem wpisowego.
Nie przewidujemy udziału osób nie zakwaterowanych w hotelu Blue Mountain Resort w imprezach towarzyszących. Osoby zakwaterowane w hotelu będą posiadały odpowiednie identyfikatory umożliwiające wstęp na imprezy zamknięte. 
Szczegółowy program zostanie podany do wiadomości uczestników w terminie późniejszym drogą mailową. 
Informacje ogólne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje o zakwaterowaniu: Hotel Blue Mountain Hotel rezerwacja@blue-mountain-resort.pl756199499
W załączeniu formularz zgłoszeniowy.
 
W imieniu Komitetu Organizacyjnego Mistrzostw
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki NRA
Dziekan ORA w Lublinie adwokat Stanisław Estreich
Członek Komisji adwokat Bartosz Łuć