English

Licznik odwiedzin

1282394
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich
160
229
1163
1277436
6598
12271
1282394

Rajd Bieszczadzki 2022- zaproszenie

Utworzono: 17 sierpień 2022
Łukasz Nysztal Odsłony: 1302

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XIV Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 6 -9 października 2022 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku
Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.
W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem przewodnim będzie „BOLLYWOOD”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach gorącej muzyki. Mile widziane będą odpowiednie stroje. W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy odwiedzić Wysokie Bieszczady z malowniczym szklakiem na Połoninę Wetlińska, zobaczymy nową „Chatkę Puchatka”. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo. Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów i tajemnic Soliny (planowane Przejście szlakiem wokół Fiordu Nelsona – Myczków – Rapiszka (zielony)  Bereźnica Niżna, owiana legendą wysiedlona wieś bojkowska, powrót przez Rezerwat Przełomu Sanu Pod Grodziskiem (Myczkowce – Zabrodzie), dla chętnych kurs Koleją Gondolową nad Zaporą w Solinie (płatne indywidualnie), powrót (promowy) jachtami motorowymi (z napędem elektrycznym) do Ekomariny w Polańczyku, a wieczorem pożegnamy Polańczyk na biesiadzie grillowej.
Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 890 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3 i 4 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 20% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci od 4 lat do lat 12 wynosi 50 % kosztów uczestnictwa. Finansowego wsparcia udzieliła Naczelna Rada Adwokacka jako współorganizator i sponsor wydarzenia. 
Bieszczady zyskały bardzo na popularności, lepszy standard ośrodka z którym współpracujemy oraz bardzo atrakcyjny program imprezy, a przede wszystkim wzrost cen powodują,  że pomimo starań organizatorów odpłatność za wydarzenie wzrosła w stosunku do lat ubiegłych.
Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 17 września 2022 r.
Wpłaty należy dokonać na nr konta:
 
Agencja Turystyczna "Bieszczady Adventure" Daniel Wojtas 
ul. Zdrojowa 11,38-610 Polańczyk
NIP: 688-118-51-02, REGON 180142424
numer rachunku do wpłat: 34 1020 2980 0000 2902 0031 0375
 
W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 6-9.10.2022” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.
W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 17 września 2022 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.
Faktury „VAT MARŻA” dla uczestników Rajdu wystawia Hotel. Faktura zostanie wystawiona jeżeli najpóźniej w terminie 7 dni od dokonania wpłaty, zostaną podane pełne dane potrzebne do wystawienia faktury na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W innym przypadku wpłata w całości zostanie zaksięgowane jako sprzedaż indywidualna bez możliwości wystawienia faktury.
 
Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.
 
Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4 / 8, 35 – 302 Rzeszów lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – w terminie do dnia 17 września 2022 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń dokonanych wraz z opłatą za rajd). Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.
Impreza z uwagi na obostrzenia związane zagrożeniem COVID-19 może odbyć się w reżimie sanitarnym. 
 
W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu powitalnego.
 
Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – nr tel. 512 293 760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – nr tel. 17 85 350 78, 17 85 281 41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych:www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.
Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.
Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy
 
 
Za Komitet Organizacyjny:
Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Marcin Cichulski
Przewodniczący Komisji Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki adw. Stanisław Estreich
Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz